امروز: 3 خرداد 1397 - 24 مــي 2018 - 9 رمضان 1439
 
...
تاریخ: 1395/12/25      ساعت: 13:02
تعداد بازدید:   2504
با مشاركت 411 نمايندگي ايساكو در سراسر كشور؛

جشنواره امداد نوروزي ايران خودرو آغاز شد

شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو-ايساكو- با همكاري شركت امداد خودرو ايران طرح خدمت رساني نوروز 96 را از 25 اسفند تا 15 فروردين ماه 96 در سراسر كشور اجرا مي كند.

به گزارش ايكوپرس، در اين طرح 411 نمايندگي فعال ايساكو مشاركت دارند كه اين تعداد نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است. افزون بر اين 233 فروشگاه مجاز و 2080 اكيپ امدادرساني در سراسر كشور آماده ارائه خدمات مطلوب به مشتريان محصولات ايران خودرو خواهند بود.برمبناي اين گزارش، براي رضايتمندي هر چه بيشتر مشتريان،‌علاوه بر نمايندگي هاي يك شيفت كه از ساعت 8 صبح فعال خواهند بود،‌170 نمايندگي دو شيفت نيز از ساعت 8 تا 21 به ارايه خدمات به هموطنان مي پردازند.


همچنين با توجه به لزوم ارايه خدمات تعميرگاهي به مشتريان در برخي از مسيرهاي پرتردد همچون اتوبان قم، فيروزكوه، چالوس، و هراز پايگاه هاي امدادي صحرائي به صورت شبانه روزي ايجاد شده كه نيروهاي مجرب تعميرگاه هاي مجاز ايران خودرو با قطعات مناسب آماده خدمات رساني به امدادخواهان هستند.


اين گزارش مي افزايد، براي پايش وضعيت امدادرساني، واحدهاي نظارتي شركت ايساكو به طور محسوس و نامحسوس بر كيفيت خدمات نمايندگي هاي طرح امداد نوروزي نظارت خواهند داشت. به هموطنان نيز توصيه مي شود در ايام نوروز، با تماس با شماره 096440 خدمات را از نمايندگي هاي مجاز و اكيپ هاي امدادي ايران خودرو دريافت كنند.


ليست نمايندگي ها و فروشگاه هاي ايساكو در پايگاه اينترنتي اين شركت و ربات تلگرام irankhodro_report اعلام شده است. برگزاري مسابقه عكاسي براي دارندگان محصولات ايران خودرو نيز از ديگر برنامه هاي ايساكو در طرح امداد نوروزي امسال است كه مالكان مي توانند از طريق كانال ربات تلگرام به آدرس irankhodro_report در جشنواره عكاسي با عنوان «نوروز، سفر و ايران خودرو» شركت كنند.


گفتني است،‌هم زمان با مراسم آغاز اجراي طرح امدادي در تهران، در ساير شهرها از جمله مشهد،‌ رشت، همدان و اصفهان نيز به صورت نمايدين مراسم ورود ناوگان امداد و افتتاح جشنواره نوروزي ايران خودرو برگزار شده است.


 
نظر شما درباره این خبر
نام:
پست الکترونیکی:  
 
 

صفحه اصلی نقشه سایت درباره ما تماس با ما
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو