امروز: 27 آبان 1397 - 18 نوامبر 2018 - 10 ربيع الاول 1440
 
...
تاریخ: 1396/9/12      ساعت: 11:46
تعداد بازدید:   1678
به مناسبت فرارسيدن هفته وحدت اجرا مي شود:

طرح فروش نقدي و اعتباري خودروي وانت آريسان دوگانه سوز

معاون بازاريابي و فروش گروه صنعتي ايران خودرو از اجراي طرح فروش نقدي و اعتباري خودروي كار وانت آريسان دوگانه سوز خبر داد.

به گزارش ايكوپرس، مصطفي خان كرمي اظهار كرد: با بهره گيري از روش هاي متنوع فروش به دنبال پاسخ گويي به نياز طيف گسترده اي از مشتریان هستيم و برهمين اساس طرح فروش ویژه وانت آریسان را در دستور كار قرار داده ايم. وي افزود:‌ در اين طرح،‌ آريسان با قيمت 26 ميليون تومان به صورت نقدي و پيش پرداخت مبلغ 8 ميليون و چهارصدهزار تومان به صورت اعتباري به فروش مي رسد. در روش اعتباري امكان بازپرداخت تسهيلات از 6 تا 48 ماهه، به صورت يك تا 8 فقره چك به دلخواه مشتري پيشنهاد شده است.


خان كرمي افزود: موعد تحويل خودرو در هر دو روش نقدي و اعتباري 30 روز تعيين شده است.


وي تاكيد كرد: با اقدامات صورت گرفته براي بهبود كيفيت و تقویت شاسی آريسان نظیر اضافه شدن قطعه تقویتی اسپیسر (متصل کننده اتاق بار به کابین) اين خودرو، وانت کارآمد و سبک اول کشور خواهد شد.


گفتني است،‌ نام نويسي براي خودرو آريسان هم اكنون در كليه نمايندگي هاي  مجاز ايران خودرو سراسر كشور در حال انجام است، متقاضيان مي توانند براي بهره مندي از مزاياي اين طرح، علاوه بر نمايندگي به پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو به نشاني  Esales.ikco.ir مراجعه كنند.


مراحل انجام كار از قبيل پيش ثبت نام، اعتبار سنجي ، واريزها و ... از طريق پيامك به مشتريان اطلاع رساني خواهد شد.


   


  
نظر شما درباره این خبر
نام:
پست الکترونیکی:  
 
 

صفحه اصلی نقشه سایت درباره ما تماس با ما
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو