امروز: 30 بهمن 1397 - 19 فوريه 2019 - 14 جمادى الثانية 1440
 
...
تاریخ: 1396/11/24      ساعت: 20:52
تعداد بازدید:   644
صالحی نیا در همایش بین المللی صنعت خودرو:

بخش خصوصی واقعی در طرح نوسازی خودروهای فرسوده خود را نشان دهد

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش خصوصی واقعی در طرح نوسازی خودروهای فرسوده توانمندی‌های خود را نشان دهد.

به گزارش شاتا، محسن صالحی نیا در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو این صنعت را در افزایش اشتغال، نوآوری، ایجاد ارزش افزوده و توسعه زنجیره تامین دارای سهم بسزایaی دانست و افزود: همایش بین المللی صنعت خودرو در دولت تدبیر و امید شکل گرفت و تاکنون توانسته نقش خوبی ایفا کند.


وی با بیان اینکه شرکت کنندگان همایش باید جاری سازی سیاست‌های تبیین شده محوری تا افق ۱۴۰۴ را در سخنرانی‌ها و پنل‌های مختلف مورد بررسی قرار دهند، تصریح کرد: برای اجرایی کردن اهداف و سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه که توسعه همکاری‌های مشترک بین المللی، توسعه پلتفرم‌های مشترک، توسعه همکاری‌های دانشگاهی و توجه به توانمندی‌های قطعه سازی است پیگیر هستیم.


صالحی نیا ادامه داد: یکی از سیاست‌های ما این است که ظرفیت قطعه سازی بر اساس فناوری‌های نوین و ویژگی‌های قطعات به لحاظ آلایندگی و دیگر شاخصه‌های موجود افزایش یابد.


معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از محوری‌ترین پروژه‌های این وزارتخانه را رقابتی کردن تولید محصولات با نوسازی و بهسازی خطوط تولید دانست و گفت: نوسازی خودروسازی و صنعت قطعه سازی در این استراتژی تعریف می‌شود.


 
نظر شما درباره این خبر
نام:
پست الکترونیکی:  
 
 

صفحه اصلی نقشه سایت درباره ما تماس با ما
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو