امروز: 6 خرداد 1398 - 27 مــي 2019 - 22 رمضان 1440
 
...
تاریخ: 1397/7/13      ساعت: 09:07
تعداد بازدید:   1351


استقبال شهروندان اروميه اي از محصولات ايران خودرو

غرفه محصولات ایران خودرو درنمايشگاه تخصصی صنعت خودرو دراروميه کانون توجه علاقه مندان و صاحبان صنعت بود.

به گزارش ایکوپرس، در دومین روز از برگزاری نمایشگاه خودرو ارومیه، دکتر شهریاری استاندار آذر بایجان غربی، حسینی معاون استاندار و قاضی پور و حضرت پور نمایندگان مردم ‌ارو میه در مجلس شورای اسلامی از غرفه گروه صنعتی ایران خودرو بازدید و ازنزدیک با دستاوردهای صنعتی این گروه صنعتی آشنا شدند.


 12 نمایندگی منتخب گروه صنعتی ایران خودرو در سطح استان آذربایجان غربی، محصولاتي پر طرفدار بازار را از جمله اچ 30 کراس، هایما اس 7 اتوماتیک، هایما اس 5 اتوماتیک، دنا پلاس، پژو 207 اتوماتیک و تندر پیکاپ را در معرض ديد عموم قرار دادندكه با استقبال پرشور مردم، مسئولين استاني و صاحبان صنعت روبه رو شده است.


اين گروه صنعتي در راستاي معرفي هرچه بيش تر و ارائه توانمندي ها و دستاورد هاي توليدي خود با نگاهي متفاوت و هدفمند درحوزه خودرو هاي سواري درنمايشگاه خودروي اروميه حضوري چشمگيري دارد .


محصولاتي كه دراين نمايشگاه عرضه كرده از نظر كيفيت و به روز بودن توانسته است نگاه ويژه بازديد كنندگان، كارشناسان و فعالان حوزه صنعت خودرو را به خود معطوف كند .


گفتني است این نمایشگاه تا 13 مهر ماه سال جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان آذربایجان غربی واقع در ارومیه داير است.
نظر شما درباره این خبر
نام:
پست الکترونیکی:  
 
 

صفحه اصلی نقشه سایت درباره ما تماس با ما
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو