پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۴۸۹۷ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶ تعداد بازدید: ۸۲۲ Print View

ضرورت حمایت مسئولان از طرح‌های توسعه‌ای ایران‌خودرو تبریز

مدیر عامل ایران خودرو از خطوط تولید شرکت‌های ایدم و ایران‌خودرو تبریز بازدید و در جریان آخرین وضعیت تولید قرار گرفت.

ضرورت حمایت مسئولان از طرح‌های توسعه‌ای ایران‌خودرو تبریز

ایکوپرس_ فرشاد مقیمی در این بازدید گفت: ایران خودرو تبریز از تمام ظرفیت‌های استانی برای تامین نقدینگی مورد نیاز برای افزایش تیراژ تولید و کسب سهم مناسب از بازار کشورهای همسایه استفاده کند.
وی افزود: کیفیت مستمر تولید، کاهش هزینه‌ها و رضایت ذی‌نفعان در دستور کار این شرکت قرار گیرد.
مقیمی خطاب به مدیران ایران‌خودرو تبریز خاطرنشان کرد: برای توسعه این سایت تولیدی و استفاده از سازندگان استان طرحی جدید تدوین و اجرایی شود.
مدیر عامل ایران خودرو با تاکید بر فکر و عمل جهادگونه گفت: ایران خودرو تبریز برای استفاده از ظرفیت‌های موجود وارد حوزه‌های دیگر و به خصوص صادرات شود.
مقیمی از مسئولان استان آذربایجان شرقی خواست از طرح‌های ایران‌خودرو تبریز حمایت و زمینه توسعه آن را فراهم کنند. وی درعین حال افزود: افزایش بهره‌وری، صیانت از نیروی انسانی، کاهش قیمت تمام شده محصول و ارایه خدمات پس از فروش محصول در دستور کار ایران‌خودرو تبریز قرار گیرد.

همجنین وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو افرو : ایران خودرو تبریز با افزایش تولید و حفظ اشتغال درتوسعه صنعت استان آذربایجان شرقی  نفش اصلی را بازی می کند.
گفتنی است، در این بازدید رئیس انجمن قطعه سازان، رئیس خانه صنعت تبریز ، نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو و  مدیرعامل ساپکو، مدیرعامل ایران خودرو را همراهی می کردند.