پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

اخبار

حضور فعال زنجيره تامين ايران خودرو در نخستين نمايشگاه ضرورت هاي ساخت داخل و رونق توليد

گروه صنعتي ايران خودرو در نخستين نمايشگاه فرصت هاي ساخت داخل و رونق توليد،‌ با نمايش نيازمندي‌هاي زنجيره تامين و به منظور دعوت از سازندگان و شرکت های دانش بنیان براي همكاري در زمينه تعميق ساخت داخل و كاهش ارزبري مواد و قطعات حضور فعالي خواهد داشت.

«امدادگلس» خدمتی به گستره تهران

با تکمیل ناوگان شرق تهران، خدمت «امداد گلس» که از بهمن‌ماه سال گذشته به‌صورت آزمایشی آغاز شده بود، اکنون به‌صورت رسمی در تمامی پایتخت به اجرا در آمد و به این ترتیب برای نخستین بار در کشور خدمات مربوط به تعویض و نصب شیشه خودرو در سبد خدمات امدادی مشتریان ایران‌خودرو قرار گرفت.

معاون علمی و فناوری رئيس جمهوري در مراسم افتتاح خط تولید آزمایشی ۳۰۱:

توجه ايران خودرو به شركت هاي دانش بنيان ستودني است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به راه اندازی خط تولید آزمایشی محصول ۳۰۱ گفت: باید در خودروسازی اول از همه دانش طراحی داشته باشیم، خودروسازی باید برای خودش هویت داشته باشد که الان درحال پیدا کردن این هویت است.

رييس كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي:

صنعت خودرو از دو تحريم سر بلند بيرون آمد

رئيس كميسيون صنايع و معادن مجلس گفت: در سال‌هاي اخير صنعت خودرو كشورمان در گذر از تبعات دو تحريم سربلند بيرون آمد و توليد خودروي 301 از سوي ايران خودرو نشان داد كه اين صنعت مي تواند با تكيه با خودباوري و خوداتكايي راه روشن توسعه و پيشرفت را براي خود هموار كند.

خط توليد بدنه محصول 301 مجهز به آخرين تكنولوژی روز به بهره برداری رسيد

خط توليد بدنه محصول 301 با ظرفيت اسمي 20 دستگاه در ساعت و سالانه 100 هزار دستگاه، كه براي نخستين بار در صنعت خودرو كشور و خاورميانه از تكنولوژي جوشكاري ليزر وCMT بهره مي برد در شركت ايران خودرو به بهره برداري رسيد.

۱