پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

گزارش

اقدامات ايران خودرو در پيشگيري از شيوع بيماري كرونا در اين شركت

شركت ايران‌خودرو با توجه به وظيفه خطير خود در قبال حفظ سلامت پرسنل و به تبع آن سلامت كل جامعه در اولين ساعات شروع گسترش بيماري كرونا با تشكيل كميته بحران با موضوع بيماري‌هاي واگيردار با توجه به بند 4-4-7 استاندارد OHSAS18001 و بررسي كليه بحران‌هاي احتمالي،‌ كار خود را آغاز كرد.

عمليات احيا در ايران خودرو با برنامه هاي مقيمي در5 ماهه اخير

تغييرات مديريتي در بزرگ ترين خودروساز كشور، توانست تحريم ها را به فرصت تبديل كند، شاخص هاي كليدي و مهم ايران خودرو با تفكر جهادي مقيمي از روزهاي ابتدايي شهريورماه امسال روند بهبود و صعودي را در پيش گرفته و همچنان تا ايجاد شرايط يكنواخت و باثبات در توليد و عرضه خودرو ادامه خواهد داشت. در كنار آن برنامه‌هاي توسعه محصول و طراحي و توليد محصولات جديد نيز در دستور كار قرار دارد.

خطرات خواب آلودگی در رانندگی

تاریخچه رانندگی خود را مرور کنید، آیا تا به حال با وجود خستگی رانندگی کرده اید؟ شما تنها نیستید. یک مطالعه جدید توسط انجمن اتومبیل سازی آمریکا (AAA) نشان می دهد که 40 درصد از رانندگان، دست كم یک بار در طول عمر خود پشت فرمان خوابشان برده است. در یک سال از هر شش تصادف یک مورد رانندگی مرگبار به دلیل خواب آلودگی راننده رخ داده و یک تصادف از هشت تصادف منجر به بستری شدن یکی از سرنشینان در بیمارستان شده است. اینها آمارهای نگران کننده است، پس چرا این اتفاق می‌افتد؟

عوامل مخرب گیربکس‌ اتوماتیک / با رعایت چند توصیه از هزینه های تعمیرات میلیونی در امان بمانید

گیربکس‌های اتوماتیک (AT) نمونه بروز شده گیربکس‌های دنده دستی (MT) محسوب می‌شوند و به واسطه حذف کلاچ و تعویض خودکار دنده‌ها، راحتی و آرامش بیشتری را برای راننده خودرو به ارمغان می‌آورند.

۱