ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

چشم‌انداز روشن ایران خودرو در تاسیس مرکز پاورترین

روند رو به رشد و توسعه گروه صنعتی ایران خودرو در تولید قوای محرکه

گروه صنعتی ایران خودرو در سال‌های اخیر در زمینه توسعه قوای محرکه و انتقال قدرت عملکرد چشم‌گیر و قابل توجهی داشته است. اگر به کم‌تر از دو دهه قبل بازگردیم این خودروساز در عمده محصولات خود از سه پیشرانه TU3، TU5 و XU7 استفاده می‌کرد در حالی که در حال حاضر تغییرات بزرگی در زمینه تنوع پیشرانه و حرکت در راستای تولید پیشرانه‌های پیشرفته و همگام با فناوری روز دنیا در این گروه صنعتی رخ داده است.

رشد کمی و کیفی تولید دستاورد شش ماهه در بزرگ‌ترین خودروساز خاورمیانه

ریل‌گذاری ایران‌خودرو در مسیر پیشرفت و تحول

با آغاز به کار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بهمن‌ماه سال گذشته، عملکرد این گروه خودروسازی در محورهای تولید، افزایش کیفیت، خدمات پس از فروش، توسعه محصول و رضایتمندی کارکنان بهبود چشم‌گیری داشته است.

هزینه های هنگفت تکمیل خودروهای ناقص بر دوش ایران خودرو/ خودروسازان را منصفانه قضاوت کنید

خودروهای ناقص خودروسازان بزرگ کشور در آستانه صفر شدن است. خودروهایی که بعد از وضع تحریم ها همواره بار سنگینی بر دوش صنعت خودرو بوده است. در ماه های گذشته و به خصوص از ابتدای سال جاری دو خودروساز بزرگ کشور همواره اخباری از کاهش خودروهای کف به افکار عمومی ارایه کرده اند. اخباری که نوید از بازگشت رونق تولید به خصوص در بخش زنجیره تامین دارد.

امداد خودرو ایران بررسی می‌کند

نکاتی مهم برای رانندگی در برف و یخ

رانندگی در فصول سرد سال و در زمان بارش باران و برف یا در زمانی که مسیر مملو از برف و یخبندان است نیازمند مهارت، تجربه و رعایت اصول خاصی است. لازم است در این فصل سرد تدابیر لازم برای کنترل تجهیزات گرمایشی، لاستیک‌ها و ... از سوی رانندگان انجام پذیرد. البته در کنار کنترل‌ها، توجه به نکات بسیار مهمی که باید در زمان سُر خوردن خودرو در برف و یخ مورد توجه قرار گیرند، می‌تواند ضامن جان راننده و سرنشینان باشد.

ارتقای جایگاه ایران خودرو در حوزه ارتباط با مشتریان

تحلیل نتایج شاخص های مرتبط با امور مشتریان، همچنین گزارش‌های منعکس شده دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت، بیانگر اثربخشی اقدامات و برنامه های اجرا شده گروه صنعتی ایران خودرو در ارتباط با رفع ریشه ای علل شکایات و پاسخگویی مناسب تر به مشتریان است.

کمپرسورخانه شماره ۱ ایران‌خودرو

بازدم‌های فشرده

در کارخانه جنوبی ایران خودرو، روبه روی سالن تکمیل کاری دو، ساختمان دو طبقه‌ای با نمای آجری دیده می‌شود که «اداره اجرایی تاسیسات گاز و هوای فشرده» را در خود جای داده است. در سالن اصلی این ساختمان که مساحت هزار متر مربع را به خود اختصاص داده، عملیات فشرده سازی هوا توسط کمپرسورهایی صورت می‌گیرد که گویی با هر بازدم خود جانی تازه به کالبد سالن‌های تولیدی می‌بخشند و هر لحظه عصاره حیات این پیکر سنگین را تامین می‌کنند.

۴