ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

مروری اجمالی بر مزایا و معایب استفاده از مکمل‌های سوخت و روغن

بالاخره مکمل خوب است یا بد؟

شاید شما هم تا کنون مطالب زیادی درباره انواع مکمل‌های بنزین و روغن شنیده باشید و حتی این گونه کالاها را در ویترین جایگاه‌های سوخت‌گیری دیده باشید. این فراورده‌ها که محصولات نفتی به شمار می‌آیند، توسط انواع و اقسام شرکت‌های نفتی – از شرکت‌های معتبر و صاحب‌نام گرفته تا شرکت‌هایی که نام‌شان را تا به حال نشنیده‌ایم – تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

با مشارکت درتولید قطعات پیشرفته و خودروی 301 آغازشد:‌

جهاد برای رونق صنعت ملی

پس از لغو یک طرفه از قراردادهای برجام از سوی شرکت های خارجی از جمله پژو، گروه صنعتی ایران خودرو عزم خود را جزم کرده تا با تقویت زنجیره ارزش تولید خود، محصول پژو 301 را به صورت مستقل و بدون حضور شریک خارجی تولید کند .

آیا داشته‌های ایران‌خودرو، فقط زمین و ساختمان و تجهیزات است؟

ثروت های پنهان صنعت خودرو

هم چنان که زندگی انسان‌ها فراز و نشیب دارد، زندگی بنگاه های اقتصادی نیز بالا و پایین دارد و در طول زمان، یک‌نواخت نیست. هر بنگاه اقتصادی در هر نقطه از جهان، بسته به شرایط اقتصاد کلان و بحران های بازار، با مشکلاتی روبه‌رو شود؛ حال اگر این بنگاه اقتصادی صنعت خودروسازی باشد، هم از نوسان های اقتصادی بیشتر اثر می گیرد و هم به نوبه خود روی سایر صنایع پسین اثر می گذارد.

چالش های خودروسازان آلمانی با طعم استانداردهای جدید

امروزه صنعت خودرو با چالش های مهمی در سراسر جهان مواجه است و صنعت خودروی آلمان از این قضیه مستثنی نیست. از مهمترین این چالش ها می توان همگام شدن با استانداردهای اروپا در سال 2019، خودروهای هوشمند، خودروهای خودران و تغییر نیازهای مشتریان نام برد .

طراحی و تولید پلتفرم مشترک راهی برای خودرو سازشدن

استراتژی طراحی پلتفرم مشترک در حدود ۱۵ یا ۲۰ سال است که در جهان باب شده و از مزیت‌های بالایی برخوردار است که شامل متناسب بودن قیمت محصولات و افزایش سرعت دستیابی به تنوع در تولید خودروها است. در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ خودرو اهداف بسیاری برای خودروسازان درنظر گرفته شده است.

۸